Avrupa Birliği WhatsApp'ı Yasakladı, Dünya Düz Değilmiş! - Teknoloji Haberleri #85

Teknoloji haberlerinin bu haftaki bölümünde birbirinden güzel ve önemli gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.

Teknoloji haberlerinin bu haftaki bölümünde birbirinden güzel ve önemli gelişmeleri sizlere aktarıyoruz. Gelin hep beraber bu hafta teknoloji gündeminde neler olmuş bakalım.

Google, Huawei cihazlarına Google servislerini yüklemeye çalışmayın dedi. Dünya'nın düz olduğunu kanıtlamak isterken hayatını kaybetti. TikTok platformunun en ünlü isimlerinin tek video için 1 milyon dolar aldıkları söylendi.

Huawei katlanabilir yeni akıllı telefon modelini tanıttı. Samsung'dan 16 GB RAM'li akıllı telefon modelleri geliyor. Huawei, Paris'te P40 ailesini tanıtacak. Ne kadar uyuyorsak o kadar da internette vakit geçiriyoruz.

Oppo Find X2 geliyor. Huawei AppGallery, dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası oldu. Bulutlara tohum atarak yağmur yağdırmak mümkün mü? Detaylar videomuz içerisinde yer almakta. Martı scooter sürücüsü hayatını kaybetti. Avrupa Birliği, çalışanlarına WhatsApp ve iMessage'ı yasakladı.

YouTube kanalımıza buradaki bağlantı üzerinden abone olarak en yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. 

Tamindir'i takipte kalın!

YORUMLAR