Ayyıldız Tim'den Ruslara Karşı Saldırı: Onlarca Site Kapandı

Ayyıldız Tim'den Ruslara Karşı Saldırı: Onlarca Site Kapandı

Son günlerde Türkiye'ye yönelik artan siber saldırılara sessiz kalmayan Ayyıldız Tim, onlarca Rus sitesini erişime kapatıp binlerce Rus kullanıcının adlarını yayınladı.

Türkiye'nin Rus uçağını düşürmesiyle birlikte hızla artan Rus-Türk gerginliği devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video ile Anonymous Türkleri IŞİD'e destek olmakla suçlamıştı ve Türkiye'ye binlerce DDoS saldırısı gerçekleştirilmişti. Bu iftiranın arkasında ise Rusya'nın olduğu iddiasının gelmesi geç olmadı. Bu durumun farkına varan Ayyıldız Tim ise karşı atak için Rusya'ya siber saldırılar düzenledi.,

Olaylara sessiz kalmayan Ayyıldız Tim Rusyaya ait bir çok banka, alışveriş ve devlet sitesini erişime kapatıp 19 bin kadar kişinin hesap bilgilerini ve telefonlarını buradaki bağlantıda yayınladı. Ekonomi Bakanlığının sitesini de erişime kapatan Ayyıldız Tim hacklediği sitelerde Rus Hükümetine uyarılar içeren Ayyıldız Tim görseliyle birlikte Türk müzikleri çaldı. 

Ayyıldız Tim'in erişime kapattığı sitelerin tam listesini Ayyıldız Tim Facebook sayfasından takip edebilirsiniz. Siteler şu an tekrardan eski hallerine dönmüş durumdalar. İlerleyen saatlerde yaşanacak gelişmeleri ise merakla bekliyoruz.

Anonymous Hakkında Görüşlerinizi Değiştirecek 10 Anonymous Operasyonu

Rus Hackerlar 2 Gündür Yoğun Bir Şekilde Nic.tr'ye Saldırıyor!

YORUMLAR