Baby Driver Filmindeki Kırmızı Subaru Açık Artırmayla Satıldı

Baby Driver Filmindeki Kırmızı Subaru Açık Artırmayla Satıldı

Geçtiğimiz aylarda vizyonda olan ve Türkçe versiyonu "Tam Gaz" olarak adlandırılan Baby Driver filmindeki önemli aksiyon sahnelerinde yer alan kırmızı Subaru WRX'in satıldığı açıklandı.

Filmde kullanılan bu kırmızı 2006 model Subaru WRX, filmin açılış sahnesi diyebileceğimiz bir soygun sahnesinde kullanılmıştı ve usta pilotu ile önemli ve seyir zevki yüksek manevralar yaparak seyircileri etkilemeyi başarmıştı. 

Bu linkteki eBay ilanıyla açık artırma yöntemiyle 69.100$ fiyata satılan otomobili, Alpharetta Georgia'da yer alan Allpro Subaru adlı bir firma modifiye etmiş. Normalde 4x4 sürüş sistemine sahip olan araç filmdeki önemli drift sahnelerinde kullanılabilmesi için arkadan itişe çevrilmiş. Ardından orijinal gri rengi üzerine kırmızı boya yapılmış ve turboşarj gibi önemli motor donanımları da güçlendirilmiş. Hemen aşağıdan da bu otomobilin bolca kullanıldığı filmin açılış sahnesini izleyebilirsiniz.

Aracın satış fiyatına baktığımızda ise film sektörüne giren her şeyin para ettiğini görüyoruz. Çünkü eBay'de biraz gezindiğiniz zaman bu eskiyip yıpranmış ve 250.000 kilometredeki aracın satıldığı paralara muhteşem sıfır kilometre spor veya lüks otomobillerin alınabildiğini görebilirsiniz. Fakat aksiyon filmlerini ve otomobilleri seviyorsanız soygun konulu fakat bolca otomobil sahnesi içeren Baby Driver filmini izlemenizi mutlaka öneririz.

Ford ve Domino's Sürücüsüz Arabayla Pizza Teslim Edecek

Audi, Elektrikli Arabalarda Güneş Panelleri Kullanmayı Düşünüyor

YORUMLAR