Badoo Yeni Fotoğraf Onaylama Sistemiyle Güvenliği Artırıyor

Badoo Yeni Fotoğraf Onaylama Sistemiyle Güvenliği Artırıyor

Ünlü online arkadaşlık sitesi Badoo güvenliği artırmak için yeni geliştirmeler yapıyor. Yeni fotoğraf onaylama sistemiyle artık sahte profillerin de sonu geliyor.

10 yıldır bizlerle birlikte olan devasa online arkadaşlık sitesi, anlaşılan o ki güvenlik konusunda kullanıcılarını düşünüyor. Badoo'nun şu an 190 farklı ülkeden 300 milyon kullanıcısı var. Ünlü uygulamanın başkanı Alexandra Chong, her gün neredeyse 400.000 abone aldıklarını söylüyor. 

Bu kadar kullanıcısı olmasına rağmen hala genişlemeye devam etmek isteyen Chong, en çok Avrupa ve Güney Amerika'dan kullanıcı aldıklarını söylüyor. Yeni fotoğraf onaylama sistemiyle Chong Amerika'ya da hızlı bir giriş yapmak istiyor.

Badoo fotoğraf onaylama sistemi nasıl çalışıyor?

Badoo'ya üye olduğunuz zaman sistem size profilinizi onaylamanız gerektiğini söylüyor. Eğer bunu yapmayı reddederseniz, diğer kullanıcıların profillerini göremiyorsunuz. 

Eğer kabul ederseniz, sistem sizden belirli yüz mimikleriyle fotoğraf istiyor ve bu şekilde profilinizi onaylamış oluyorsunuz. Koyduğunuz resimle yüzünüzün uyuşması gerekiyor. Badoo'nun tüm dünyada 5.000'den fazla moderatörü olduğu için de profilinizin onaylanması 1 dakika bile sürmüyor.

Eğer Badoo kullanmayı düşünüyorsanız, bu şekilde kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirmek İstemeyenler için En İyi Flört Uygulamaları

YORUMLAR