Bağımlılık Yapan Beceri Oyunu Steppy Pants'in Android Versiyonu Çıktı!

Bağımlılık Yapan Beceri Oyunu Steppy Pants'in Android Versiyonu Çıktı!

Eğer mobil cihazlarınızda vakit öldürmek için ultra eğlenceli bir oyun arıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Bir süre önce iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için yayınlanan Steppy Pants adlı b nihayet Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için de çıkış yaptı. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyuna erişebilmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunun iOS versiyonu da burada:

Steppy Pants Nedir?

Steppy Pants temel olarak günlük hayatta birçoğumuzun farkında olmadan oynadığı bir oyunu mobil cihazlarımıza taşıyor. Kaldırımda yürürken kimi zaman parkeler arasındaki çizgilere basmadan ilerlemeye çalışıyoruz. İşte Steppy Pants'te de bu işi yapıyoruz. Bu işi ne kadar uzun süre yaparsak o kadar yüksek puan kazanabilmekteyiz.

Steppy Pants Nasıl Oynanır?

Steppy Pants'te adım atmak için ekrana dokunmaktayız. Yolumuza çıkan parkelerle bağlantılı olarka yerine göre kısa, yerine göre uzun adımlar atmamız gerekiyor. Attığımız adımların ne kadar uzun olacağını ise ekranda parmağımızı basılı tutma süremiz belirliyor. Ne kadar uzun süre parmağımızı basılı tutarsak o kadar uzun adım atıyoruz. Ayrıca adımlarımızın birbirini takip etmesi gerekiyor; yani her adımdan sonra yeni adımımızı planlamalıyız. Bu işi yaparken bir yandan da yolumuza çıkan engellere dikkat etmemiz gerekli.

Steppy Pants'in güzel yönü oyun içinde birçok farklı kahraman seçeneğinin yer alması. Oyunda başarı kazandıkça bu kahramanların kilidini açabiliyoruz. Kendine has görsel stiliyle dikkat çeken oyun yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap ediyor.

Bağımlılık Yapan Endless Sniper Yeni Bir Mobil Oyun Fenomeni Olmaya Aday

YORUMLAR