Bağımlılık Yapan Renkli Bulmaca Oyunu LOLO Mobil Platformlar için Yayında

Bağımlılık Yapan Renkli Bulmaca Oyunu LOLO Mobil Platformlar için Yayında

Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza heyecanlı ve çekişmeli bir oyun oynamak istiyorsanız hemen LOLO’yu denemelisiniz. Son derece kolay gibi görünen ancak bir o kadar da dikkat isteyen LOLO, bulmaca oyunlarındaki tecrübenizi yeni bir seviyeye taşıyacak gibi görünüyor.

Sadece renklerden ve rakamlardan oluşan bir platformda en çok kareyi birleştirip ortadan kaldırmaya yönelik oyun mantığıyla LOLO hem dikkat, hem de pratik zeka gerektiriyor. Aynı renklerden oluşan kutuları takip ederek bunları tıklamak suretiyle ortadan kaldırdığınızda, yok ettiğiniz kutu sayısı kadar puan alıyorsunuz. Buraya kadar her şey kolay görünüyor. Ancak kutuların bir araya gelerek oluşturduğu geometrik şekillerin birbirleri ile olan ilişkilerine dikkat etmeli ve blokların büyük olmalarına da gayret göstermelisiniz. Bunun için seçeceğiniz renklerin arasına yabancı renkler katmamak adına belli bir strateji de geliştirmeniz gerekiyor.

Her şey bu kadarla kalmıyor. LOLO arkadaşlarınızla çekişmeli setler oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu. Dilersiniz skorunuzu küresel olarak ya da arkadaşlarınızla karşılaştırıp rekabeti körükleyebilirsiniz. LOLO eğlenceli ve rahatlatıcı arka plan müziği, renkli ve sevimli grafikleriyle kendinizi akışına kaptırabileceğiniz eğlenceli bir oyun atmosferi sunuyor. Uygulama mağazalarında en çok beğenilen oyunlar arasında kendine hemen yer edinen LOLO, tamamen Türk yapımı bir oyun. Kullanıcılardan gelen yorumlar doğrultusunda LOLO'nun hızlı yükselişi devam edecek gibi görünüyor. Aşağıdaki videoda LOLO’nun oynanışıyla ilgili kısa bir demo filmini izleyebilirsiniz.

YORUMLAR