Bahçeşehir SuperMassive Dünya Sahnesine Çıkıyor!

Bahçeşehir SuperMassive Dünya Sahnesine Çıkıyor

Riot Games Türkiye tarafından düzenlenen 2018 Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde zafere ulaşan Bahçeşehir SuperMassive’in, Güney Kore’de düzenlenecek Dünya Şampiyonası ön elemelerindeki rakipleri belli oldu.

E-spor’un ülkemizdeki lokomotif takımlarından Bahçeşehir SuperMassive, TBF 2018’de Royal Bandits ile karşı karşıya gelmiş ve mücadeleyi 3-1’lik skorla kazanarak kupayı kaldırmayı başarmıştı.

TBF 2018’i kazanarak, bu yıl Kore’de düzenlenecek League of Legends Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Bahçeşehir SuperMassive’in ön elemelerdeki rakipleri belli oldu.

Temsilcimiz, Dünya Şampiyonası ön elemeleri grubunda İspanyol G2 Esports ve Taylandlı Ascension Gaming takımları ile mücadele edecek. Rakiplerini geçip grup aşamalarına kalmak isteyen Bahçeşehir SuperMassive, bu zorlu yolculuğundaki ilk sınavına bugün saat 12.00’da G2 Esports karşısında çıkacak.

Bahçeşehir SuperMassive, grupta ilk sırayı aldığı takdirde, başka bir grubun ikincisiyle eşleşecek. Eğer ikinci tamamlarsa da başka bir grubun birincisiyle bir üst turda kozlarını paylaşacak. Elemelerden gruplara kalacak dört takım arasına ismini yazdırmak isteyen temsilcimiz, bunu başarırsa hem bir ilki gerçekleştirmiş olacak, hem de dünyanın en iyi 16 takımı arasında yer alacak.

Bahçeşehir SuperMassive’in Dünya Kupası yolculuğunundaki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!