Bang & Olufsen Hoparlörler Düşündüğünüz Müziği Çalabiliyor

Bang & Olufsen Hoparlörler Düşündüğünüz Müziği Çalabiliyor

Evet yanlış okumadınız. Bang & Olufsen BioLab 18 The Moment serisi müzik sistemi, sizi bir şarkı listesi hazırlama derdinden kurtarıyor. O an ne dinlemek istiyorsanız onu çalabiliyor. Herkes DJ olmak itemez. Bazen bir bütün gün müzik dinleyebilmek için oturup uzun playlist’ler hazırlamak çok sıkıcı olabilir. Bang & Olufsen BioLab 18 The Moment serisi son derece şık ve dekoratif hoparlör serisi sizi bu zahmetten kurtarıyor.

Sadece ona biraz zaman tanımanız yeterli. Çünkü Bang & Olufsen BioLab 18 müzik alışkanlığınızı, günün hangi saati nasıl parçalar dinlediğinizi öğrenebiliyor ve sizi bir çalma listesi hazırlama derdinden de kurtarıyor.

Yanlış anlaşılmasın Bang & Olufsen BioLab 18 her gün aynı müzikleri çalmıyor. Deezer veri tabanına bağlanan W.-Fi ve bluetooth özellikli hoparlör, sizin müzik zevkinizi öğrendikten sonra milyonlarca şarkıdan zevkimize göre bir liste yapabilme yeteneğine sahip.

Bang & Olufsen BioLab hoparlörlerle gelen Moment isimli cihaz hem hoparlörleri kablosuz olarak bluetooth ile destekliyor hem de Wi-Fi ile internete bağlanarak Deezer müzik sitesinden çalma listelerini karıştırıp zevkinize göre müzik seçebiliyor. Dokunmatik ahşap paneliyle son derece modern görüntüye sahip BioLab 18 ve Time Moment 7 bin 120 dolara satılıyor.

Logitech LS21 2+1 Hoparlör Seti

Dünyanın En Küçük DJ Seti: Openmix

Çöpe Atılan Elektroniklere Ne Oluyor?

YORUMLAR