Barcelona'ya Özel Oppo R7 Plus Tanıtıldı

Barcelona'ya Özel Oppo R7 Plus Tanıtıldı

Dünya devi Barcelona'nın Oppo ile imzaladığı sponsorluk anlaşmasından sonra şimdi de Barcelona için özel olarak çıkacak olan Oppo R7 Plus modeli tanıtıldı. Arkasında büyük bir Barcelona logosu ile birlikte gelecek olan akıllı telefon Barcelona fanatikleri için üretiliyor.

Sadece 5000 adet üretileceği belirtilen Oppo R7 Plus Barcelona Edition'ı alabilen taraftarlar bu yüzden oldukça şanslı hissedebilirler. Eğer beklenenden çok daha fazla satın alma gerçekleşirse belki ilerleyen sürelerde daha fazla üretim gerçekleşebilir fakat bu konu hakkında henüz kesin bir bilgi yok.

Desteklediğiniz takımın formasını, atkısını, kombine biletini ve diğer ürünlerini almak dışında takımınıza özel böyle özel bir ürün alabilmek gerçekten güzel hissetirecek bir şey diye düşünüyorum. Eğer Beşiktaş için böyle bir ürün olsaydı muhtemelen alırdım.

Yüksek donanım özellikleri ile ön plana çıkan Oppo R7 Plus'ın yaklaşık piyasa değeri 550 Dolar olarak açıklandı.

Gururumuz Arda Turan'ın da forma giydiği Barcelona'da Arda dışında Messi, Suarez ve Neymar gibi dünyanın en değerli ayakları bulunuyor. Yıldızlar geçitinden oluşan kadrosuyla geçen sene tüm kupaları kaldıran Barcelona, bu sezon da çok iddialı ve kupaların favorisi.

Koyu bir Barcelona taraftarı olmasanız bile Barcelona için üretilen özel Oppo R7 Plus modeli için düşünceleriniz neler? Alttaki yorum bölümünden bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca cihaz hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz sayfaya buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Oppo R7 ve R7 Plus'ın Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR