Başarı'nın Yerli Telefonu KAAN N1'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Başarı'nın Yerli Telefonu KAAN N1'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil telefon distribütörü Başarı Ticaret A.Ş., kendi geliştirdiği yerli telefonu KAAN markasıyla tüketicilere sunmaya hazırlanıyor.

Başarı Ticaret, 30 yılı aşkın bir süre boyunca dünyanın önemli markalarını ülkemizde tüketicilere sunuyor. Başarı, son olarak kendi markası KAAN ile yeni mobil iletişim ürünlerini Türkiye pazarı ile buluşturacak. "Telefonun Akılcısı" sloganıyla mobil telefon sektörüne adım atan Başarı Ticaret A.Ş. sahip olduğu özelliklerle oldukça iddialı bir telefonu piyasaya sürecek.

Geliştirdikleri telefon ile ilgili açıklama yapan Başarı Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Kayhan Biber, cihaz hakkında "üstün kalitede, yüksek performans ve hıza sahip, tasarım şıklığı ve ileri teknolojik donanımı ile 7’den 70’e her kesimden tüketicinin sahip olmak isteyeceği 4.5G’yi destekleyen bir ürün" sözlerini kullandı. Sahip olduğu özelliklere göre düşük fiyat ile tüketicilere sunulacak telefon KAAN N1 model adını kullanıyor.

Kaan N1 Teknik Özellikleri 

5.5 inç'lik bir Fulll HD IPS ekrana sahip olan telefon, gücünü 8 çekirdekli 2.0 Ghz'lik bir işlemciden alıyor. 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı ve 3000 mAh pil kapasitesi de telefonun diğer özellikleri. Ayrıca 4.5G uyumlu olarak tasarlanan telefon, aynı zamanda 0.3sn'de tepki veren parmak izi tarayıcısına sahip. Öte yandan KAAN N1 modeli Android 6.0 Marshmallow kullanıyor.

Kaan N1 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ürünü geliştirirken kullanıcıların istek ve beklentilerinden ilham alındığı belirtilirken GSM operatörlerinin yatırımlarının da göz önüne alındığı belirtiliyor. Bu nedenle KAAN N1'in yerli pazarda başarıya ulaşması bekleniyor. Öte yandan KAAN N1 modeli 1.099 TL fiyat etiketine sahip olacak. Telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı henüz bilinmiyor.

Cep Telefonu ve İnternete Belediye Vergisi Gelebilir

Huawei Honor 8 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı


YORUMLAR