Basın Kutsal Suyu! Mobil Şeytan Çıkarma Oyunu The Exorcism Çıktı!

Basın Kutsal Suyu! Mobil Şeytan Çıkarma Oyunu The Exorcism Çıktı!

Eğer mobil cihazınızda oynadığınız klasik oyunlardan sıkıldıysanız ve hem komik hem de eğlenceli bir yapıya sahip olan bir mobil oyun oynamayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. 1970'li yıllarda sinemada gösterime giren ve sinema tarihinin klasikleri arasında olan The Exorcist filmi birçoğumuzun çocukluk kabusu olmuştu. Şeytan çıkarma ayini üzerine kurulu olan bu filmdeki hikayeye benzer bir macerayı The Exorcism adıyla yayınlanan yeni bir mobil oyunda tekrar yaşayabiliyoruz; fakat bu sefer çok daha komik ve eğlenceli bir şekilde.

Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için yayınlanan bir şeytan çıkarma oyunu olan The Exorcism'de ana kahramanımız kutsal su ve haçlarla donatılmış, şeytanla savaşmak için yemin etmiş bir peder. Kahramanımız şeytan tarafından zaptedilmiş masum insanların evlerini ziyaret ediyor ve şeytan çıkarma ayinini başlatıyor, biz de ona bu süreçte komuta ediyoruz. Hedeflerimiz ise mükemmel bir ev hanımı olan ve mutfaktaki marifetlerini etrafa kusarak ve pisleyerek kanıtlayan Anna, sevimli bir kız çocuğu olan ve yatağında debelenerek ve ağzından sevgi sözcükleri saçarak bu sevimliliğini pekiştiren Caroline, evin köpeği olan ve biraz kemik peşinde koşan Toby, gençliğin verdiği enerjiyi ve sanat aşkını dışarı kusan Metal Jim. Bu masum insanları iblisten kurtarmak için ise eşleştirme yeteneklerimizi kullanmamız gerekiyor.

The Exorcism renkli 8 bit graifkler ve oldukça komik 8 bit ses efektleriyle süslenmiş bir yapım. Oyunu bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR