Basit ve Süper Eğlenceli Yarış Oyunu Thumb Drift Android için Çıktı!

Basit ve Süper Eğlenceli Yarış Oyunu Thumb Drift Android için Çıktı!

Eğer mobil cihazlarınızda güzel ve heyecanlı bir yarış oyunu oynamak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Çok kısa bir süre önce iOS işletim sistemini kullanan iPhone teleofnlar ve iPad tabletler için yayınlanan ve oyun severlerin büyük ilgisini görev mobil drift oyunu Thumb Drift'i artık Android cihazlarımızda oynayabileceğiz. Ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunulan Thumb Drift temel olarak bir yandan yanlama yeteneklerinizi konuşturduğunuz, diğer yandan da zorlu yarış pistlerinde son sürat ilerlemeye çalıştığınız bir oyun olarak tanımlanabilir.

Thumb Drift'i benzer oyunlardan farklı kılan şey ise rahat ve kolay bir kontrol sistemini adrenalin dolu bir yarış deneyimiyle birleştirmesi. Oyunda aracımızı tek parmağımızla yönetebiliyoruz. Aracımızla virajları alabilmek için parmağımızı sağa veya sola kaydırarak aracımızın yanlamasını sağlıyoruz, viraj bitince de aracımızı toplamamız ve yolda kalmamız gerekiyor. Yüksek hızda yol alırken bu işi yapmak bir hayli güç olabilmekte. Thumb Drift'in refleksleri test eden oynanışının bir hayli keyifli olduğunu, otobüs yolculuklarınızı sıkıcılıktan kurtaracağını belirtmekte fayda var.

Thumb Drift'te aracınızın kaza yaptığında parçalandığını görebiliyor, yarış sonlarında bu kaza anlarını tekrar oynatabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde farklı araç seçeneklerine de sahibiz. Oyunu indirmek için bu bağlantılardan faydalanabilirsiniz:

''Buralar Komple Bostanlıktı'' Dedirten Bilgisayar Oyunları

YORUMLAR