Başka Bir Patlama Vakası Bu Sefer Galaxy S7 Edge'den Geldi

Başka Bir Patlama Vakası Bu Sefer Galaxy S7 Edge'den Geldi

Geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü Galaxy Note 7 telefonlardan sürekli patlama haberleri alan Samsung, şimdi de aynı haberi S7 Edge'den aldı. Bu sefer S7 Edge durup dururken patladı.

Son günlerde Note 7'lerin bataryalarının patlama haberleriyle uğraşan ve geçtiğimiz günlerde bu sıkıntının önüne geçmek için hızlı bir şekilde OTA güncellemesi yayınlayan Samsung, bu sefer S7 Edge'den gelen bir haber ile sarsıldı. İngiltere'de gerçekleşen olayda masanın üzerinde duran bir S7 Edge durup dururken ısındı ve şişerek patladı. Güvenlik kameralarına da yansıyan bu olaydan sonra telefon kullanıcısında 3.dereceden yanıklar oluştu. Samsung bu duruma "bataryayla ilgili bir problem değil" açıklaması yaptı.

The Sun tarafından aktarılan habere göre Sarah Crockket ismindeki bir S7 Edge kullanıcısı bir restoranda otururken telefonu aniden ısınmaya başladı ve bir müddet sonra da telefondan dumanlar yükselmeye başladı. Bir süre sonra da şişerek patlayan telefon kullanıcısına ise zarar vermedi. Hızla dünya gündemine yansıyan bu olaydan sonra Samsung iyice gözden düştü. Note 7 ile birlikte kötü günler yaşamaya başlayan Samsung, milyonlarca dolar zarar etti ve bu zarar sadece Note 7'lerden gelmeyecek gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen günlerde hangi patlama haberini sizlere aktarıyor olacağız. Patlamanın görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Samsung Patlayan Telefonu Galaxy Note 7 İçin Bir Çözüm Getirdi

Samsung Galaxy Note 7’nin Patlama Olasılığını Nasıl Anlarsınız?


YORUMLAR