Batman: The Enemy Within ve Dahası Mart Ayının Xbox Live Gold Oyunlarından

Microsoft, Xbox sayfası üzerinden Mart ayının Xbox Live Gold oyunlarını duyurdu.

Microsoft, Xbox sayfası üzerinden Mart ayının Xbox Live Gold oyunlarını duyurdu. Eğer aktif bir üyeliğiniz varsa, Batman: The Enemy WithinShantae: Half-Genie HeroCastlevania: Lords of Shadow 2 ve Sonic Generations oyunlarını ek bir ücret ödemeden indirebileceksiniz.

Batman: The Enemy Within (1 - 31 Mart 2020) - Xbox One

Lady Arkham ve Children of Arkham topluluğunun bozguna uğramasından sonra, Batman The Pact adı verilen bir suç örgütü ile çatışmaya başlıyor. Öte yandan The Agency adı verilen bir hükümet örgütü de Bruce Wayne ve Batman için sorun teşkil ettiği gerekçesiyle The Pact ile çatışmak için Gotham şehrine geliyor. Ne var ki Bruce Wayne'in yolu eski Arkham Asylum hastası The Joker ile bir kez daha kesişiyor.

Shantae: Half-Genie Hero (16 Mart - 15 Nisan 2020) - Xbox One

WayForward tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Shantae: Half Genie Hero oyununda, oyuna adını veren Shantae isimli bir karakteri yöneteceğiz. Bir suç dalgasının Sequin Land'ı tehdit ettiği konuya göre karakterimizin özel güçlerini kullanarak bölgeyi eski güzel günlerine döndürmek bize düşecek.

Castlevania: Lords of Shadow 2 (1 - 15 Mart 2020) - Xbox 360 ve Xbox One

Castlevania: Lords of Shadow oyununun devamı olan Castlevania: Lords of Shadow 2, hem modern hem de ortaçağda geçiyor. Zayıf düşmüş ve ölümsüzlüğünü kaybetmiş olan Dracula hikayesinin anlatıldığı oyunda, Dracula hem gücünü kazanmak hem de eski düşmanı Satan ile yüzleşmek için zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Hikaye hem modern hem de ortaçağda geçiyor. Orijinal oyunun akabinde geçiyor olsa da bu defa açık dünya oynanış sunuyor.

Sonic Generations (16 - 31 Mart 2020) - Xbox 360 ve Xbox One

Gizemli yeni bir gücün doğması ile Sonic evreni kaosa sürükleniyor. Zaman deliklerinin oluşmasına neden olan bu güç, Sonic ve arkadaşlarının zamanda geriye gitmelerine yol açıyor. Bunun sonucunda mavi kirpi, kendi gençliği dahil birçok tanıdık karakter ile karşılaşıyor. Bir birlik oluşturan grup, hem kendilerini kurtarmaya çalışırken bir yandan da bu olayın arkasında kimin olduğunu öğrenmeye çalışıyorlar.

YORUMLAR