Battery Saver Özelliği Pokemon Go'ya Geri Gelecek

Battery Saver Özelliği Pokemon Go'ya Geri Gelecek

Pokemon Go'nun en önemli özelliklerinden birkaç tane söyleyin dersek Battery Saver eminim ilk 3'de kendine yer bulacaktır. Oyunun ne kadar pil tükettiği aşikarken son güncellemede bu özelliğin tamamen kaldırılması kullanıcıları çileden çıkarmıştı. Sonunda geri adım atan Niantic bu özelliği geri getireceğini açıkladı.

Niantic firmasından iyi haber duymak son zamanlarda başımıza taş yağacağının göstergesi olabilir. Oyunun bu kadar tutacağını mı tahmin etmiyorlardı, oyunu altyapıyı tam olarak düzeltmeden mi piyasaya sürdüler muamma, fakat bir oyun güncellemelerle daha iyiye gideceğine kötüye gidiyorsa kullanıcıların tepki vermesi çok normal görünüyor. Battery Saver'da kullanıcıların en çok ihtiyacı olan özelliklerden biriydi. 

Pil tasarrufu modunun geri gelmesine dair kullanıcıların yüksek sesle dile getirdikleri isteklere bu kez kulak veren Niantic, nihayet güzel bir haberle karşımıza çıktı. iOS için Battery Saver'ın geri geleceğini açıklayan şirket, "Battery Saver özelliğinin kaldırılmasına yönelik tepkilerini duyduk ve geri bildirim yapma ihtiyacı hissettik." dedi. Özelliğe dair bugların bulunduğunu ve düzeltmeye çalıştıklarını da belirten Niantic, "önümüzdeki günlerde Battery Saver'ı yeniden oyuna ekleyeceğiz." ifadelerini kullandı. 

Şirketin oyuncularla iletişime az da olsa önem vermeye başlaması gözümüzün yaşarmasına neden oldu. Bakalım "Biz oyunda bulunan pek çok hatayı düzeltmek için canla başla uğraşıyoruz" ifadelerinin içi doldurulacak mı? Siz ne dersiniz?

Türkiye'nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi

Pokemon Go'da Nasıl Hızlı Level Atlanır?

YORUMLAR