Battle For Graxia, Türk Kahramanı ile Karşımıza Çıkıyor

Battle For Graxia, Türk Kahramanı ile Karşımıza Çıkıyor

Son yıllarda gittikçe popülerleşen ve farklı oyunlar kazanmaya başlayan MOBA türünün örneklerinden biri olan Battle For Graxia, Türk oyunculara kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Amerika’nın tanınmış oyun yapımcı firması Petroglyph ile geçtiğimiz aylarda anlaşan Rise Game, Battle for Graxia’nın Türkiye pazarına girişini sağladı. Üstelik oyunun seslendirmelerini Türkçeleştiren Rise Game, oyun dünyasında bir ilke de imza atarak Türk kahramanlarını ve motiflerini de oyuna ekledi.

Battle for Graxia’ya yerli motifleri ekleyen Rise Game, bunun yerli oyun piyasasında bir ihtiyaç olduğunu belirtiyor. Türkiye pazarındaki en büyük eksikliğin ve aynı zamanda yerli oyuncuların en büyük beklentilerinin bir Türk kahramanı ve Türk motifleri olduğuna dikkat çeken Rise Game, ancak bunun aşina olduğumuz oyun tarzının çok dışında kalmadan yapıldığını da ekliyor. Bu yenilikler için yapımcı firma Petroglyph ile büyük bir uyum içinde çalıştıklarını dile getiren Rise Game, Battle For Graxia için oyun tarihinde göreceğimiz ilk Türk kahramanı olan Üstat ve kurdu Bakır’ı oyuncuların beğenisine sunuyor.

Bizden motifler sunmasının dışında Battle For Graxia, grafikleriyle de dikkat çekiyor. PvP heyecanını doruklarda yaşayacağımız oyun için Rise Game’in gösterdiği bu çalışmalar, bizlere sürekli güncelenen ve kendini geliştiren keyifli bir oyun sunacaklarının işareti niteliğinde.  Siz de bu heyecana ortak olmak için ücretsiz online oyun Battle For Graxia’nın 25.01.2013 Cuma günü saat 14:00’de Türk oyuncular için açacağı serverlara dahil olun.

Türk oyunculara özel destek ve içerik sağlamak için çalışan Rise Game’in yeni ve sürpriz projelerini de merakla bekliyor, takip ediyor olacağız.

The Elder Scrolls Online Betası Başlıyor

YORUMLAR