Battle Royale Oyunu Darwin Project Artık Ücretsiz!

Battle Royale Oyunu Darwin Project Ücretsiz Oldu

Battle Royale türüne farklı bir hava katan Darwin Project, Steam'de ücretsiz oldu!

Battle Royale türü gün geçtikçe daha da popüler oluyor. Yeni oyun türünün ilk örneklerinden birisi olan PUBG popülerliği Fortnite'ı doğurmuştu. Hatta bu türdeki popülerliği fark eden Ubisoft ve DICE gibi büyük firmalar da bu türde oyunlar çıkarmak istediklerini belirtmişlerdi.

 

Battle Royale türüne özel oyunlar gün geçtikçe daha fazla artıyor. Bunlardan birisi olan Darwin Project, Xbox One ve PC için çıkış yapmıştı. Daha önceden 15 dolar gibi bir fiyata satılan Darwin Project geçtiğimiz günlerde tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunudu.

Oyunun geliştirici firması Scavengers Studio, oyunu tüm oyunseverlerine ücretsiz hale getirdiğini belirtti. Ücretsiz hale getirilmesiyle oyundaki oyuncu eksikliği giderilmiş olacak. Oyuna daha önceden 15 dolar ödeyip satın alan kullanıcılar için de 24 Nisan'da hediye ürünler gönderilecek. Bu sayede diğer oyuncular mağdur olmamış olacak.

Darwin Project sadece Steam için ücretsiz hale getirildi. Xbox One platformu için hale 15 dolardan satışa sunuluyor. Darwin Project'i aşağıdan indirebilirsiniz.