Battleborn Sadece 15 Ay Güncel Kalabildi

Battleborn Sadece 15 Ay Güncel Kalabildi

İlk olarak Overwatch ile büyük rekabet içerisinde olacağı söylenen Battleborn, yapımcısına beklenenleri veremedi. Oyunun yapımcısı Gearbox, Battleborn için artık yeni güncelleme yayınlamayacağını açıkladı. Ancak oyunun sunucularının şimdilik aktif olarak çalışacağını bildirdi.

Battleborn hakkında ilk resmi açıklamayı yapan Randy Varnell, "Sonbahar Güncellemesinden sonra henüz planlanmış bir güncelleme fikrimiz bulunmuyor." dedi. Ayrıca Varnell "Gelecekteki değişikliklerin veya haberlerin ayrıntıları forumlarımızda veya sosyal medyada yapılacak, bu nedenle Battleborn'u takip etmeyi unutmayın." diyerek henüz oyunun fişini çekme kararı almadıklarını belirtiyor. 

İlk olarak 2016 Mayıs ayında Overwatch gibi büyük bir yapımla yarışa giren Battleborn, bu yarışta başarılı olamayacağını anlayınca fiyat etiketini yarı yarıya düşürmüştü. Fakat yine de satışlarını arttıramayan oyun en sonunda F2P yapısına geçti. Bu sefer de Paladins ile karşılaştırılan Battleborn'ün yüzü maalesef bir türlü gülmedi. 

Varnell, "Ben Battleborn'da neredeyse sadece 2012'den beri çalışıyordum ve bazı açılardan bu eser benim için 2009'a uzanıyor" dedi. "Ayrıca, şahsen Battleborn'a bir şans daha verdiğiniz ve bizimle birlikte yeni bir evrenin içine daldığınız için size teşekkür etmek istiyorum." sözlerini dile getirdi.

Battleborn Ücretsiz Oldu!

Overwatch Önümüzdeki Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

YORUMLAR