Battleborn Ücretsiz Oldu!

Battleborn Ücretsiz Oldu!

Borderlands oyunlarının geliştiricisi Gearbox tarafından Overwatch'a rakip olarak çıkarılan online FPS oyunu Battleborn ücretsiz oynanabilir hale geldi.

Battleborn, geçtiğimiz sene ücretli bir oyun olarak çıkış yapmıştı; fakat beklenilen ilgiyi görmemiş, oyuncu kaybetmeye ve bir hayalet oyuna dönüşmeye başlamıştı. Gearbox ise bu kaybı yeni kahramanlar tanıtarak gidermeye çalışmıştı. Bu önlemler de Battleborn'a ilgiyi canlandırmayınca sıra son koza geldi; artık Battleborn'u ücretsiz olarak oynayabiliyoruz.

Battleborn'un ücretsiz sürümü oyunun multiplayer modlarını herhangi bir süre kısıtlaması olmadan oynamamıza imkan veriyor. Overwatch gibi MOBA formülünü benimseyen oyunda 30 farklı kahraman seçeneği bulunmakta. Bu kahramanlardan 6 adedini ücretsiz sürümde rotasyonlu olarak oynayabileceğiz. Her hafta başka bir kahramanı oynamamız gerekiyor; fakat elde ettiğimiz gelişme kaydediliyor ve sıra aynı kahramana geldiğinde gelişmemize kaldığımız yerden devam edebiiyoruz.

Battleborn'un içinde yer alan hikaye modu ücretsiz sürümde bulunmamakta. Fakat hikaye modunun ve ücretli olan kahramanların kilidini oyun içinde kazanacağımız parayla açabilmemiz münkün. Bize geçici avantajlar kazandıran "booster"lar da oyun içi parayla satın alınabiliyor. Plantinum para birimini ise gerçek parayla satın alabileceğiniz para birimi.

Daha önceden Battleborn'u satın almış oyuncular kaliteli eşyalar, belli miktarda Platinum ve oyun içi para, özel paketler gibi şeylerle ödüllendiriliyorlar.

Battleborn'un ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

GOG Yaz İndiriminde Ücretsiz Oyun Fırsatı Var!

Mount & Blade 2: Bannerlord, E3 2017'de Oynanabilecek!

YORUMLAR