Battlefield 1 EA ve Origin Access Üyelerine Ücretsiz Oluyor

Battlefield 1 EA ve Origin Access Üyelerine Ücretsiz Oluyor

Electronic Arts, daha önce iki popüler oyunun EA Access ve Origin Access üyelerine özel ücretsiz sunulacağını açıklamıştı. Geçen ay şirket bu iki oyundan birinin Titanfall 2 olacağını söylemişti. Titanfall 2’nin ardından piyasaya sürüldüğünde çok sükse yapan Battlefield 1 oyununun da üyeler için ücretsiz olacağı doğrulandı.

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında piyasaya sürülen Battlefield 1, oyuncular tarafından oldukça iyi karşılanmıştı. Battlefield serisinin son oyunu hala en çok satan oyunlar arasında yer alıyor. Electronic Arts tarafından paylaşılan güncel verilere göre Battlefield 1 dünya çapında 21 milyondan fazla satıldı. Oyunun EA ve Origin Access üyelerine ücretsiz verilmesiyle Battlefield 1 oynayan oyuncu sayısında ciddi bir artış bekleniyor.

Titanfall 2 oyunu geçen ay erişime açılmış, PC ve Xbox One platformlarında kullanıcılar oyunu ücretsiz indirmeye başlamışlardı. Bugünden itibaren Battlefield 1 de erişime açıldı. Ücretsiz oyunların yanı sıra EA ve Origin Access üyeliği kullanıcılara EA oyunlarında yüzde 10 indirim ve yeni çıkacak oyunlara erken erişim fırsatları sunuyor. Üyelik ücretleri de aylık 5 dolar ve yıllık 30 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Titanfall 2, EA ve Origin Access Üyelerine Bedava

Yeni Battlefield Oyunu 2018'de Çıkacak

YORUMLAR