Battlefield 1: In The Name of Tsar'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Battlefield 1: In The Name of Tsar'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

1.Dünya Savaşı'nı konu alan ve dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından beğenilerek oynanılan Battlefield 1'in 2. ek paketi olan "In The Name of Tsar"ın çıkış tarihi açıklandı.

Battlefield 1'in ilk ek paketi "They Shall Not Pass" adlı bir paketti. İkinci paket olan "In The Name of Tsar"ın dışında 2 paket daha bulunuyor. Bunlardan birisi Aralık 2017'de piyasaya çıkacak olan "Turning Tides" adlı bi ek paket, diğeri ise 2018'in başlarında çıkış yapacak olan "Apocalypse" adlı bir ek paket.

In The Name of Tsar olarak adlandırılan bu ek paket ile oyuna 6 adet yeni harita ve Rus ordusu eklenmiş oluyor. Bunun dışında 11 adet yeni silah, birçok yeni araç ve daha detaylı özellikler de var. Bu paket Battlefield 1'in en çok içerik barındıran paketi olarak biliniyor ve açıklanan çıkış tarihi ise 19 Eylül. Fakat Premium Pass üyeleri bu ek pakete 5 Eylül tarihinde sahip olabilecekler. Aşağıdaki videodan da bu ek paketin kısa tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Ayrıca In The Name of Tsar'la birlikte oyuna HDR10 desteği de ekleniyor. Bu da daha iyi bir görüntü kalitesi anlamına geliyor. Battlefield 1'in ek paketleriyle ilgili daha detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Battlefield 1 EA ve Origin Access Üyelerine Ücretsiz Oluyor

YORUMLAR