Battlefield 1 Oynayan Konsol Oyuncuları Kendi Savaş Filmlerini Çekecek

Battlefield 1 Oynayan Konsol Oyuncuları Kendi Savaş Filmlerini Çekecek

PC oyuncularının uzun süredir sahip olduğu izleyici modu ve bu moddan görüntü kaydedebilme özelliği, Battlefield 1 ile birlikte konsol oyuncularıyla da buluşacak. Böylece konsol oyuncuları da harika filmler ortaya çıkarabilecekler.

Daha önceki Battlefield oyunlarında kendisine yer bulan spectetor yani izleyici modu, Battlefield 1 ile birlikte geri dönecek. Oyuncular bu modla birlikte bir oyun içerisindeki mücadeleleri bir oyuncunun gözünden görebilecekler. Yakaladıkları görselleri ayrı ayrı kaydedebildikleri gibi bunları birleştirip, ortaya izlenesi filmler çıkarmaları da mümkün olacak. Önceleri sadece PC için açılan bu özellik, şimdi PS4 ve Xbox One için de çıkacak.

Yine de DICE'in düzenleme uygulaması, Valve'ın Source Filmmaker'ı gibi devasa ayrıntılara izin vermeyecek. Filmmaker belki uçuk bir örnek oldu ama Battlefield 1'in içerisindeki düzenleme uygulamaları en basit düzenlemeleri yapmanızı sağlayacaklar. Oyuncular bir oyuna girdiklerinde bu araç sayesinde herhangi bir yerden ya da herhangi bir derinlikten görüntüler kaydedebilecekler. Kaydettikleri bu videoları sonrasında düzenleyip, birleştirebilecek hatta filtreler ekleyebilecekler. Bu filtreler arasında Noir gibi çok bilindik olanlar da varken, Battlefield 3'ün kendine has filtresi de yer alıyor.

Battlefield 1'de Osmanlı Askerleri İlk Kez Göründü

Battlefield 1'den Bir Saatlik Osmanlı - İngiliz Savaşı

İşte Türkçe Seslendirmeli Battlefield 

YORUMLAR