Battlefield 1, Siyah-Beyah Filtreyle Oldukça Gerçekçi Görünüyor

Battlefield 1, Siyah-Beyah Filtreyle Oldukça Gerçekçi Görünüyor

FPS oyunu sevenlerin dört gözle beklediği Battlefield 1, sonbahar aylarında piyasaya çıkacak. Oyuncuları Birinci Dünya Savaşı yıllarına götürecek olan oyun, gerçekçi grafikleriyle dikkat çekse de siyah-beyah filtre ile korkutucu derece gerçek görünüyor.

İkinci Dünya Savaşı, Vietnam Savaşı derken bizleri modern savaşın ortasına bırakan Batttlefield serisi, beklenmedik bir geri dönüşle Birinci Dünya Savaşı'na gitmeye hazırlanıyor. Son olarak Battlefield: Hardline ile oyuncuları hırsız-polis mücadelesinin içine sokan serinin yine modern savaşı konu alabileceği hatta Call of Duty gibi uzaya kadar gidebileceği konuşuluyordu. Fakat oyunun yapımcısı DICE, bütün söylentileri ayyuka çıkararak, Battlefield 1'i duyurmuştu.

Birinci Dünya Savaşı'nın bütün ekipmanlarını ve olaylarını karşımıza getirmeye çalışan oyun, FPS sevenler tarafından dört gözle bekleniyor. Haliyle oyuna dair ilginç çalışmalar da yayınlanıyor. Bunlardan bir tanesi ise bugüne kadar yayınlanan fotoğrafların siyah-beyaz yapılmış hali. Oyun içi görüntüler siyah-beyaz olunca, ortaya korkutucu derecede gerçek anlar çıkıyor. İşte o onlardan bir kaç:

Battlefield 1'in Siyah-Beyaz Görüntüleri

Battlefield'ın Televizyon Dizisi Çekilecek!

Battlefield 1'de Osmanlı Askeri Olacağı Kesinleşti 

YORUMLAR