Battlefield 1'de de Dev Köpek Balığını Buldular

Battlefield 1'de de Dev Köpek Balığını Buldular

Daha önce bir süre Battlefield 4'te zaman geçiren oyuncuların bildiği üzere oyunda dev bir köpek balığı bulunmuş ve bu keşif bütün oyuncuları heyecanlandırmıştı. Oyuncular aynı keşfi Battlefield 1'de de gerçekleştirdiler. 

Battlefield 1'in çıkmasıyla birlikte oyuncular arasında o köpek balığının yeni oyunda da yer aldığına dair söylentiler dolanmaya başlamıştı. Uzun aramalara ve detaylı keşif çalışmalarına rağmen köpek balığı bir türlü bulunamamıştı. Keza çok büyük olması sebebiyle öyle kaçıp gitmesi de çok kolay olmayan balık, birkaç gün önce saklandığı yerden çıktı. Megalodon ismi verilen balığın, neden ortaya çıkmadığı da bulundu.

Balığın bugüne kadar ortaya çıkmamasının sebebi, oyuna They Shall Not Pass isimli eklenti paketi ile eklenmiş olması olarak gösterilirken, bulunması da bir hayli ilginç oldu. Oyunda başka gizemler arayan bir oyuncunun video kaydı açıkken, koca köpek balığı küçücük bir göletin içerisinden çıktı. Ardından başka oyuncular da aynı yere giderek, bunun montaj olmadığını ve köpek balığının orada yaşadığını kanıtladılar. İlginç olduğu kadar etkileyici de olan o anları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Battlefield 1: They Shall Not Pass'in Bütün İçeriği Ortaya Çıktı

Battlefield 1'in İlk Ek Paketinin Tanıtım Videosu Yayınlandı

YORUMLAR