Battlefield 1'i Tamamen Satın Almak Ne Kadar Tutuyor?

Battlefield 1'i Tamamen Satın Almak Ne Kadar Tutuyor?

Yakın zaman sonra raflardaki yerini alacak olan Battlefield 1, heyecanla beklenen oyunların başında geliyor. Bir grup oyuncu ise Battlefield 1'i bütün ek paketleriyle yani tamamen satın almak için ne kadar para harcamanız gerektiğini hesapladı.

90'lı yıllarda piyasaya çıkan oyunlar, bütün içeriklerini de beraberinde getiriyordu. Yani bir oyunu satın aldığınızda, başka bir şeye daha para vermeniz gerekmiyordu. Ardından oyun yayımcıları, dahiyane bir fikirle oyuncuların karşısına geldiler ve DLC'yi icat ettiler. O günden sonra hazırlanan oyunlar, asla tam olarak piyasaya çıkmaz oldu. Oyuna dair bütün her şeyi görmek için ayrıca para vermeniz elzem oldu.

DLC uygulamasının yenilmez bayraktarı olan Electronic Arts'ın yeni oyunu Battlefield 1 de bundan nasibini alacak olan oyunlardan. Battlefield 1'in ana oyununun yanı sıra tonla ek paket de yayınlanacak. Bir grup oyuncu ise bütün içerikleri satın aldığınızda, ne kadar para harcamış olacağınızı hesapladılar. Buna göre; Battlefield 1'in kendisi ve diğer tüm eklentileri tam olarak 120 dolar tutuyor. Bunu Türk Lirasına günümüz kuruyla çevirdiğimizde ödeyeceğiniz miktar tam olarak 356TL. Paketlerin yanı sıra oyun içerisinde micro ödemelerin de bulunduğunu hatırlatalım. Bunları da satın almak isterseniz, fiyatın çok çok yukarılara çıktığını söylemeye gerek yok. 

Günümüzde oyunların her noktasını görmek çok pahalı. Yine de Battlefield 1'in ana oyununun yeteri kadar iyi olduğunu ve bir kerelik ödeme ile de büyük içerikler alacağınızı söyleyelim. Fakat bu rakam da görmezden gelinecek gibi değil!

Battlefield 1'de Osmanlı Askerleri İlk Kez Göründü

Battlefield 1'den Bir Saatlik Osmanlı - İngiliz Savaşı

İşte Türkçe Seslendirmeli Battlefield 

YORUMLAR