Battlefield 4 Bir Hafta Boyunca Origin'de Ücretsiz

Battlefield 4 Bir Hafta Boyunca Origin'de Ücretsiz

EA'in dijital oyun platformu Origin, ünlü FPS oyunu Battlefield 4'ün dahil olduğu Battlefest'in 2. sezon etkinliğini kutluyor. Tüm ay boyunca devam edecek oyun içi ücretsiz içerik dağıtımı, iki katı daha fazla deneyim puanı kazanacağınız etkinlikler, topluluk görevleri ve heyecan verici duyuruların yanısıra öncelikle tüm oyunculara Origin üzerinden ücretsiz 1 haftalık Battlefield 4 oyun süresi veriliyor.

Battlefield 4 hayranlarının desteği sayesinde gerçekleştirilen etkinlikte topluluğa dahil olmak isteyen tüm yeni oyuncuların yapmaları gereken tek şey Origin hesaplarından Battlefield 4'ün 168 saatlik oyun süresini aktif etmek. Böylece oyunu Origin üzerinden 1 hafta boyunca ücretsiz olarak oynayabilir, dilerseniz beğendiğiniz takdirde satın alıp Battlefest Season 2 etkinliklerine de katılabilirsiniz.

Oyunun süresini aktif ettiğiniz andan 168 saat işlemeye başlıyor ve siz oyunda olmasanız dahi bu süre işlemeye devam ediyor. Bu yüzden 1 haftalık sürenizi iyi değerlendirmeniz ve savaşa çıkmaya kararlıysanız kendinizi hazırlamanız gerekli.

Battlefest 2'de oyun içi onlarca etkinlik, bonus savaş ekipmanları ve iki kat deneyim puanı gibi bir sürü bonus içerik yer alıyor. Bu zaman aralığını kaçırmadan hemen Origin hesabınızdan oyun süresi bölümüne girerek Battlefield 4'ü aktif edin. Eğer Origin hesabınız yoksa aşağıdaki bağlantıdan EA'in dijital oyun platformunu indirebilir ve ücretsiz üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken şey Battlefield 4'ün oyun süresini aktif ederek oyunu indirmeye başlamak. Dünyanın en heyecan verici multiplayer FPS oyununa hazırlanın!

Far Cry 4'ün Muhteşem Görselleri Nasıl Yaratıldı?

GTA 5'in PC Versiyonu Steam Dışında Denuvo'yu da Kullanacak

YORUMLAR