Battlefield 4 veya Hardline Sahibiyseniz Bedava DLC Fırsatını Kaçırmayın!

Battlefield 4 veya Hardline Sahibiyseniz Bedava DLC Fırsatını Kaçırmayın!

Hatırlanacağı üzere Electronic Arts geçtiğimiz günlerde Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 5'in duyuru tarihini 6 Mayıs olarak not etmişti. Yeni Battlefield ile tanışmamıza çok az bir süre kala Battlefield 4 ve serinin bir diğer oyunu Battlefield Hardline için ilginç bir sürpriz karşımıza çıktı. Battlefield 5 birkaç gün içinde duyurulacak olsa da oyun severler oyunun çıkış tarihini beklemek zorunda kalacaklar; çünkü Battlefield oyunları genel olarak sonbahar aylarında çıkış yapıyorlar. Bu nedenle arada geçecek bu süreyi değerlendirmek için daha önceki Battlefield oyunlarını oynamakla yetiniyoruz. Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE'in yaptığı son jest ise bu sürenin çok daha eğlenceli geçmesini sağlayacak.

DLC'ler Ücretsiz Verilecek

Eğer Battlefield 4 veya Battlefield Hardline sahibiyseniz ve daha önceden bu oyunlar için yayınlanan indirilebilir içerikleri satın almadıysanız bu haberimiz hoşunuza gidecektir; çünkü önümüzdeki süreçte bu DLC'lere tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Yapılan resmi duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Yeni bir Battlefield oyunu bu senenin sonlarında geliyor ve biz bunu Battlefield 4 ve Battlefield Hardline'daki aksiyonu devam ettirerek kutluyoruz. Önümzdeki birkaç ay boyunca bu iki oyun için yayınlanan genişleme paketlerini Xbox One, Xbox 360, PC (Origin), PlayStation 4 ve PlayStation 3 için ücretsiz olarak dağıtacağız. Ayrıca yeni topluluk görevleri ve heyecan verici daha çok şey de olacak. "

Ücretsiz DLC kampanyasının ilk ayağında Battlefield 4 için Dragon's Teeth DLC'si, Battlefield Hardline için Robbery DLC'si dağıtılıyor. Bu kampanya 10 Mayıs'a kadar devam edecek; yani acele etmenizde fayda var.

Battlefield Türkçe Oldu!

YORUMLAR