Battlefield 4 Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Battlefield 4 Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Dünyanın en önemli oyun üreticisi ve dağıtıcısı olan EA Games’in en önemli projelerinden ve yapımlarından birisi olan Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 4 için sesler yavaş yavaş yükselmeye başlıyor. Daha önceleri resmen duyurusu yapılan Battlefield 4’ü bizde her oyuncu gibi bu neslin konsollarına bekliyorduk ancak EA Games’ten yapılan açıklama ezber bozdu.

2013’ün en çok beklenen oyunlarından birisi olan Battlefield 4’ün bu yıl içinde çıkış yapıp yapmayacağı konusunda hiçbir bilgi yok ama oyun yeni nesil konsollara çıkış yapacaksa bu yıldan sonra bizlere merhaba diyebilir. EA Games’in yaptığı açıklama ise şekilde oldu;

Gelecek nesil için oldukça heyecanlı olduklarını söyleyen EA Games, bu nesle yakışır bir projeyi tamamlamak üzere olduklarının mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler. Yeni jenerasyonda bomba etkisi yaratmayı hedefleyen Battlefield 4’ü GameStop gibi önemli oyun mağazalarının müdürlerine gösteren EA Games her konuda tam not aldıklarını ve gelecek nesil için oldukça iddialı bir Battlefield’ın bizleri beklediğiniz açıkladı.

2013 Firefox OS Mobil İşletim Sisteminin Yılı Olacak

YORUMLAR