Battlefield Hardline'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Battlefield Hardline'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

EA'in geçen dönemlerde oyun fuarlarında tanıttığı ve PlayStation 4 kullanıcılarına özel olarak kapalı beta testi oluşturduğu yeni Battlefield Hardline'ın resmi çıkış tarihi açıklandı. Bu sefer farklı bir yol çizerek askeri temadan polisiyeye dönen, ünlü FPS serisinin yeni oyunu 19 Mart 2015'te Avrupa'a olacak.

EA ilk olarak Battlefield Hardline'ı 2014 sonbaharına düşünse de oyun bildiğimiz gibi önümüzdeki seneye ertelenmiş ancak çıkış tarihi belirlenmemişti. Firma Battlefield 4'ün çıkışında yaşadığı sorunları yeni oyunda da yaşamamak için oyuncularını biraz daha bekletecek, umuyoruz ki bu sefer sadece online FPS kulvarında yarışa girmemek adında hem tek kişilik hem multiplayer modlarda keyifli deneyimler yaşatacak.

Battlefield 4'ün çıkışıyla beraber özellikle online modunda gözden kaçan birçok hata kullanıcıları neredeyse ilk bir ay boyunca çılgına çevirmiş, EA diğer bir ünlü FPS serisi Call of Duty'nin tahtını almak için aceleci davranmasıyla beraber Battlefield 4 ile rezil olmuştu. Aylar boyunca süren iyileştirmeler ve kullanıcılara özür amaçlı dağıtılan hediyeler oyunu ne kadar kurtardı tartışılır, ancak bu sefer Battlefield Hardline ile yaşanan olumsuzlukların giderilmesi planlanıyor.

Battlefield Hardline, serinin yoğunca izlediği askeri savaş temasından sıyrılarak televizyonlarda izlediğimiz en popüler suç filmlerinden ilham alıyor. Suç kadar dramı da oyuncularına yoğun olarak işlemesi beklenen oyunda görüyoruz ki EA beklenmedik bir hamleyle yeni oyununda hikaye üzerine de uğraşmış. Hikayenin multiplayer moduna ne kadar yansıyacağı tartışılırken, FPS alanında artık oyunların tek kişilik hikaye modunun gitgide biçildiğini düşünecek olursak EA bu konuda dikkatli olmalı. Çünkü her ne kadar harika bir hikayeyle düşünülmüş olsa da Hardline'ın da esas yoğunluğu multiplayer üzerine olacak.

'Polis ve suçlular' temasıyla çeşitli kovalamacalarda bulunacağımız Battlefield Hardline PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360'a gelecek.

LG, 3. Çeyrekte 16.8 Milyon Akıllı Telefon Sattığını Açıkladı

Samsung Yeni Galaxy A Serisi Akıllı Telefonlarını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

YORUMLAR