Battlefield V'in Battle Royale Modu Mart 2019'da Çıkış Yapacak

Battlefield V'in Battle Royale Modu Mart 2019'da Çıkış Yapacak

Yılın en iyi FPS oyunlarından birisi olması beklenen Battlefield V'in Battle Royale moduyla ilgili yeni bir bilgi yayınlandı. Oyunun Battle Royale modu Battlefield V'in çıkışıyla birlikte gelmeyecek.

Frostbite Engine isimli oyun motoruyla geliştirilen Battlefied V, 2. Dünya Savaşı'nı konu alıyor. Oyunun tek kişilik hikaye modu Battlefield 1'e benzeyecek. Battlefield 1'de olduğu gibi çeşitli hikayelere konuk olacağız. Örneğin bir hikayede kadın bir asker ve onun ailesinin hikayesine konuk olacağız. Battlefield V'de 2. Dünya Savaşı'ndaki anlatılmamış hikayeler de oyunseverlerle buluşacak.

Battlefield V Firestorm

Electronic Arts, bugün Battlefield V'in DLC'leri için bir yol haritası yayınladı. Yayınlanan yol  haritasında Battlefied V'in Firestorm isimli Battle Royale modunun çıkış tarihi de belirtilmiş. Yol haritasında Firestorm'un oyuna ekleniş tarihi Mart 2019 olarak gözüküyor. Battlefield V'in 20 Kasım'da çıkış yapacağını düşündüğümüzde oyunun Battle Royale modunu oynamak için 3 ay kadar beklememiz gerekecek.

Electronic Arts, Battlefield V'de herhangi bir premium içerik bulunmayacağını ve oyuna gelecek olan bütün DLC'lerin (indirilebilir içerik) ücretsiz olacağını belirtti. Dolasıyla oyunun Battle Royale modu Firestorm'u oynamak için herhangi bir ek ücret ödemeyeceğiz.

Battlefield V, 20 Kasım'da PC, PS4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini alacak.