Battlefield'ın Televizyon Dizisi Çekilecek!

Battlefield'ın Televizyon Dizisi Çekilecek!

Eğer bilgisayarlarınızda oynadığınız başarılı oyunları televizyonda veya beyeaz perdede görmeyi seviyorsanız size güzel bir haberimiz var, Battlefield televizyon dizisi olacak. Son dönemde bilgisayarlar oyunlarının beyaz perdeye uyarlandığına ve iyi iş çıkardıklarına şahit olmuştuk. Bu durumun en güzel örneği ise Warcraft filmiydi. Hem seyircide bıraktığı izlenim hem de gişe anlamında başarı yakalayan film bilgisayar oyunlarının güzel bir şekilde beyaz perdeye uyarlanabileceğine işaret ediyordu. Assassin's Creed filmi ise bu senenin sonuna doğru gösterime girecek. Ayrıca bir başka Ubisoft oyunu olan Watch Dogs'un da filmi çekiliyor. Beyaz perdede durum bu haldeyken şimdi de gözler Battlefield'ın televizyon serisine çevrildi.

Bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda FPS oyunu denilince akla ilk gelen isimlerden olan Battlefield oyunları özellikle serinin 3. oyunundan sonra büyük bir ilgi görmüştü. Call of Duty serisinin klişeliğini yüzüne vuran bu serinin son oyunu Battlefield 1 farklı bir senaryoya sahip olacak ve bizi 1. Dünya Savaşı'na götürecek. Dünya çapında 60 milyon oyuncuya sahip olan Battlefield serisinin dizisi ise bu geniş oyuncu kitlesi düşünülerek projeleştirilmiş. Paramount TV bu amaçla Battlefield serisinin televizyon dizisi için isim haklarını EA'dan satın almış.

Battlefield dizisinin yapımcı kadrosunda ise iddialı isimler bulunuyor. Anonymous Content'ten Ashley Zalta ve Spotlight filminde emeği geçmiş Michael Suger, Battlefield dizisinin yapımcı kadrosunu oluşturuyor.

Battlefield dizisinin nasıl bir senaryoya sahip olacağı ve ne zaman yayınlanacağı hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmış değil.

Filmleri veya Dizileri Çekilse Tadından Yenmeyecek Bilgisayar Oyunları

YORUMLAR