Be My Eyes Görme Engeli Olan Kullanıcıların Yardımına Koşuyor

Be My Eyes Görme Engeli Olan Kullanıcıların Yardımına Koşuyor

Mobil teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük hayatta karşılaştığımız pek çok problemi akıllı telefonlarımızı kullanarak çözebiliyoruz. Uygulama marketlerde farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanmış binlerce uygulama mevcut olduğunu zaten biliyoruz. Fakat bugüne dek Be My Eyes isimli bu faydalı uygulamanın sunduğu hizmeti yerine getirebilen çok fazla alternatifle karşılaşmamıştık.

Görme engeli olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış olan Be My Eyes, kullanıcılar arasında kesintisiz bir iletişim ağı kuruyor. Kolay kullanım özelliklerine sahip olması uygulamanın en dikkat çeken yönleri arasında. Bu özelliği ile teferruatlı işlemler arasında kaybolmadan hedef odaklı olarak çalışabiliyoruz. Uygulamanın nasıl çalıştığından kısaca bahsedelim.

Be My Eyes'ın çalışma prensibini yardımlaşma konsepti oluşturuyor. Sağlıklı gören kişiler ve görme problemi olanlar bu uygulama üzerinde bir araya gelerek yardımlaşabiliyorlar. Görme engeli olan bir üye karşılaştığı problemin görüntüsünü çekerek uygulama üzerinde paylaşıyor ve diğer kullanıcılar da bu probleme çözüm üretiyor. Sesli destek sunduğu için Be My Eyes'ı kullanmak çok pratik.

Görme engelli üyelere yardım eden kullanıcılar puan toplayarak uygulama içerisindeki listelerde üst sıralara taşınıyorlar. Bu özelliği ile Be My Eyes, yardımlaşma konusunda üyelerini cesaretlendirmeye çalışıyor.

Önemli ve kutsal bir amaca hizmet eden Be My Eyes'ı kullanmak için aşağıda yer verdiğimiz bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Akıllı Radyo Karnaval One Yayınlandı

YORUMLAR