BeamNG.drive Bildiğiniz Tüm Yarış Oyunları Kurallarını Yeniden Yazıyor

BeamNG.drive Bildiğiniz Tüm Yarış Oyunları Kurallarını Yeniden Yazıyor

Dünyanın en gerçekçi fizik motoruna sahip BeamNG.drive’ın ön izleme görüntüleri yayınlandı. Oyunda arabaların aldığı hasarlar geçek fizik kanunlarına birebir uyuyor.

Araba kullandığımız oyunlar zordur. İleriye doğru hızlanarak hareket eden objeleri klavyeden kontrol edebilmek sabır ve tecrübe gerektirir. BeamNG.drive ise bildiğimiz tüm araba yarış ve similasyon oyunlarının fizik kurallarını yeni baştan yazıyor.

BeamNG.drive oyununun ön izleme sürümü son derece etkileyici. Bir arabanın hızına, pozisyonuna ve darbe aldığı yere göre gördüğü hasarlar ve tork mekanizması son derece ince düşünülmüş ve gerçek hayattan farksız bir şekilde oyuna entegre edilmiş. BeamNG.drive bir senaryoya sahip değil. Yarışmıyor ya da başkalarını geçmeye gruplar arasında yükselmeye çalışmıyorsunuz. Oyunun amacı gerçek bir araba similasyonu olmak. Bunu da başarıyor. Size sunulan farklı parkurlarda sonsuza kadar oynayabilir kafanıza göre zorluklarla ve zor engellerle boğuşmaktan başka bir amaç gütmüyorsunuz. Haritaların ucu bucağı yok gibi. Sıkılırsanız bırakıyorsunuz. Similasyonda her hangi bir rakibe karşı da bir üstünlük sağlamak gibi bir durum söz konusu değil. Tek rakibiniz fizik kanunları. Bu da oyunu diğer araba similasyon ve yarış oyunlardan çok daha zor hale getiriyor.

BeamNg.drive’a Steam üzerinden erken erişim hakkı verildi. 40 TL karşılığında indirmek ya da demosunu denemek mümkün.

Oyunun fizik motorları ve hasar alma yapısını incelemek için sizi tanıtım ve ön izleme videolarıyla baş başa bırakıyoruz.

Ücretsiz Online Yarış OyunuQuantum Rush Online

Android İçin En İyi 10 Motor Yarışı Oyunu

YORUMLAR