Beats, NBA’in Resmi Kulaklık Tedarikçisi Oldu

Beats, NBA’in Resmi Kulaklık Tedarikçisi Oldu

Müzik endüstrisinin dev markası Beats by Dr. Dre, Amerikan profesyonel basketbol ligi organizasyonu NBA’in resmi kulaklık tedarikçisi oldu. 

Dünyanın en görkemli spor organizasyonlarından NBA ile lider kulaklık markası Beats by Dr. Dre, dikkat çeken bir ortaklığa imza attı. 

Spor dünyasının favori kulaklık üreticisi Beats, NBA, WNBA, NBA G Ligi ve ABD Milli Basketbol Takımı’nın kulaklık, kablosuz hoparlör ve diğer ses ekipmanlarının resmi tedarikçisi oldu. 

NBA ile Beats by Dr. Dre arasındaki işbirliği kapsamında hazırlanan reklam filminde, LeBron James, Draymond Green ve James Harden gibi birçok NBA süperstarı yer aldı. Uzun yıllardır ABD’deki sporcuların favori aksesuarı olan Beats kulaklıklar, iki markanın pazarlama ve ticaret alanında yaptığı işbirliği sayesinde çok daha geniş kitlelere hitap edecek.

NBA Başkanı Adam Silver, Beats’in müzik sektörünü kökten bir şekilde değiştirdiğini ve dünyanın kültürel anlamda en yenilikçi markalarından biri haline geldiğini söyledi. Beats by Dr. Dre'nin Başkanı Luke Wood ise "NBA ile bu ortaklık, Beats için mükemmel bir uyum. Eve gelmek gibi geliyor.”  ifadelerini kullandı. 

Beats ayrıca, çok kısa bir zaman sonra NBA takımlarına özel olarak geliştirdiği kulakları satışa sunacak. Geliştireceği birçok özel ürünle basketbol tutkunlarını mest etmek isteyen marka, yaptığı yeni anlaşmalarla spor dünyasındaki hakimiyetini güçlendirmek istiyor.

YORUMLAR