Beklenen An Geldi: Nokia'nın Yeni Telefonu Gün Yüzüne Çıktı

Beklenen An Geldi: Nokia'nın Yeni Telefonu Gün Yüzüne Çıktı

2016 yılında tekrar sahalara geri dönmesi beklenen Nokia'nın geçtiğimiz günlerde yeni telefonunu gösteren bazı fotoğraf ve tasarımlar internete sızdırıldı.

Microsoft ile olan anlaşması gereği uzun yıllar boyunca kendi başına telefon üretemeyen Nokia, artık yedek kulübesinden çıkıyor ve sahalara geri dönüyor. Geçtiğimiz gün internete sızan fotoğraflarda Nokia'nın yeni telefonu da ifşa edildi. Önceki haberlerde büyük oranda HTC One A9'a benzetilen telefon oldukça merak uyandırmıştı. Hafta içinde ortaya çıkan fotoğraflarla beraber Nokia'nın yeni telefonu da kesinleşmiş oldu.

Bu yıl içerisinde Nokia'nın telefon çıkaracağına dair pek çok haber ve dedikodu yapılmıştı. Yeni sızan bu resimler ise Nokia'nın artık geri döndüğünün somut bir kanıtı olarak gösterilebilir. Sızan görüntü ve haberlere göre, bu cihazın Nokia 235 adıyla piyasaya çıkacağı belirtiliyor. Çift SIM kart ve LED flaşlı arka kamera gibi detaylar da telefonun kesinleşen özellikleri arasında. Telefonun ekran boyutunun ise 4 inç civarında olması bekleniyor. TAncak cihazın gövdesinin metal mi, yoksa plastik mi olduğu resimlerden anlaşılamıyor. 

Nokia 235 'in 75 Dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Bu söylentiler henüz doğrulanmasa da, şu ana kadar duyulan en somut haberler olduğu söylenebilir. Bu habere göre Nokia geri dönüş amacıyla düşük fiyatlı bir performans canavarıyla karşımıza çıkabilir gibi görünüyor. Telefonun sızan fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

Telefon'un boyutlarını ve LED flaş özelliğini rahatlıkla görebilirsiniz.

 

USB portu nerede?

Bu resimde SIM kart yuvalarını rahatlıkla görebilirsiniz.

İşte Nokia'nın Android Telefonu Nokia C1

Nokia'nın Yeni Akıllı Telefonunun Sinyalleri Verildi

YORUMLAR