Bethesda'dan Fallout 76 Oyuncularına Özel Bedava Oyun

Bethesda, serinin en kötü yapımlarından olan Fallout 76’nın özür dileme turuna devam ediyor ve bu sefer kullanıcıların şirketten tazminat alması için çok çaba sarf etmesi gerekmiyor. Bethesda tarafından yapılan açıklamada Fallout 76 sahiplerine bedava oyun dağıtılacak.

2019 yılında başlayacağı ifade edilen bedava oyun kampanyası kapsamında Fallout 76'nın hataları kapatılmaya çalışılıyor. Belki de Fallout tarihinin en kötü yapımını sunan ve bu anlamda kullanıcılardan özür dilemek isteyen Bethesda, daha önce yaptıklarına bir yenisini daha ekledi. Bu sefer Fallout Klasik Koleksiyonu'nu dağıtmayı planlayan şirketin Ocak ayında dağıtım yapacağı söyleniyor.

Fallout 76 Yan Görevlerinin Kaç Saat Süreceği Belli Oldu

Fallout 76'nın bağlantı sorunlarını ve bilgisayar kontrolündeki karakterin yapay zeka eksikliği gibi devam eden sorunların üstesinden gelmeye çalışan şirketin bedava oyun kampanyasından yalnızca 2018 sahipleri faydalanabilecek. İster bilgisayarda ister konsolda olsun 2018'de Fallout 76'yı satın alan tüm kullanıcılar Fallout Classics Collection (1, 2 and Tactics) erişimi sağlayabilecek.

Uzun vadeli çözümlerde ise oyunun sorunlarına odaklanmak isteyen Bethesda, henüz hazır olmayan bir oyunu sunduğu için pişman gibi gözüküyor. Fallout 76'ya karşı büyük beklentilere giren ancak sonucunda hüsranla karşılaşan kullanıcılarını kaybetmek istemeyen şirketin neler yapacağını göreceğiz.