Bethesda'nın FPS Oyunu BRINK Artık Ücretsiz!

Bethesda'nın FPS Oyunu BRINK Artık Ücretsiz!

 Bethesad'nın 2011 yılında oyuncuların beğenisine sunduğu; fakat beklenilen ilgiyi görmeyen FPS oyunu BRINK artık ücretsiz oynanabiliyor.

Steam üzerinden ücretsiz indirilebilen oyunda post apokaliptik bir senaryo bizi bekliyor. Oyunda geleceğe yolculuk ediyor ve Ark adlı uçan şehre konuk oluyoruz. Kendi kendine yetebilen ve yüzde yüz yeşil olarak tasarlanan bu deneysel şehir iklim dengesinin bozulması ve okyanusların yükselmesi ile birlikte mülteci akınına uğruyor. Sonrasında ise iç savaşın eşiğine geliniyor. Biz bu savaşta mültecilerin veya güvenlik güçlerinin tarafını seçiyoruz ve çatışmalara katılıyoruz. 

BRINK'i dilerseniz senaryo modunda tek başınıza oynayabilir, dilerseniz co-op modunda arkadaşlarınızla oynayabilir, dilerseniz online çok oyunculu modlarda diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz. Oyunda kahramanınız için yüzlerce farklı ekipman ve kişiselleştirme seçeneği sunuluyor.

Son zamanlarda, ilk başta ücretli olarak çıkış yapan ve ilgi görmeyen oyunların sonradan ücretsiz hale getirildiğine sıkça tanık olmaya başladık. Bu duruma örnek olarak Gearbox'un Battleborn'u ve Turtle Rock'ın Evolve adlı oyunu örnek olarak gösterilebilir. Bethesda'nın eski bir oyunu ücretsiz yaparak ilgiyi canlandırmaya çalışması da aslında mantıklı bir karar. BRINK'i ücretsiz olarak indirip oynamaya başlamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

YORUMLAR