Beyazıt Öztürk LINE'da Hayranlarıyla Buluştu!

Beyazıt Öztürk LINE'da Hayranlarıyla Buluştu!

Son dönemlerin en dikkat çeken mobil platformları arasında yer alan LINE, geçtiğimiz günlerde adından sıkça söz ettirdi. Bu seferki gelişme özellikle Beyaz Show hayranlarını ilgilendiriyor!

Beyazıt Öztürk'ün beğenilerek izlenen talk-show programı Beyaz Show'un seyircileri, geçtiğimiz hafta beklemedikleri bir sürprizle karşılaştı. Hayranları ile daha yakın ve samimi bir ilişki kurmak isteyen ve bu amaçla LINE'da hesap açan Beyaz Show, şimdiden binlerce takipçiye ulaştı.

Programın takipçileri artık bu hesap üzerinden Beyaz Show hakkındaki görüşlerini paylaşabilecek. Etkileşimin boyutu elbette sadece bununla sınırlı değil. Kullanıcılar ayrıca kendi oluşturdukları video ve fotoğrafları da göndererek programda aktif olarak yer alabilecekler. Duyurulması ile kısa süre içerisinde 50 binden fazla mesaj alan hesap sayesinde kullanıcılar sanki arkadaşları ile sohbet eder gibi Beyaz Show ile iletişime geçmenin keyfini yaşıyorlar. Gelişmenin en ilginç yanlarından birisi de kullanıcılar tarafından gönderilen mesajların, On-Air özelliği açıkken anlık olarak okunarak yanıtlanacak olması.

Sürprizler bunlarla sınırlı kalmıyor. LINE kullanıcıları bu haftaki Beyaz Show öncesinde Beyaz'ın birbirinden eğlenceli sticker'larına da ücretsiz olarak sahip olabilecekler. İşte o stickerlar;

LINE yönetimi tarafından da oldukça olumlu tepkiyle karşılanan bu gelişme ile ilgili Afrika, Orta Doğu ve Türkiye başkanı Minho Goh, LINE'ın giderek artan kullanıcı kitlesinin hayatlarına daha fazla eğlence katacakları için mutlu olduklarını dile getirdi.

Siz de hala LINE kullanmıyorsanız aşağıdaki indirme linklerini kullanarak cihazınıza uyumlu olan LINE sürümünü indirebilirsiniz.

YORUMLAR