Beyond Good and Evil 2, E3 2017'de Duyuruldu!

Beyond Good and Evil 2, E3 2017'de Duyuruldu!

Günümüzden yaklaşık 15 yıl önce oynadığımız Beyond Good & Evil'in devam oyunu Beyond Good and Evil 2 nihayet yüzünü gösterdi.

E3 2017 etkinliğinde Ubisoft'un yayınladığı sinematik bir video ile tanıtılan Beyond Good & Evil 2, uzun süredir ortada dolaşan söylentilere de noktayı koymuş oldu. Hatırlanacağı üzere ilk Beyond Good and Evil oyunu 2003 yılında çıkış yapmıştı. Bu oyun iyi inceleme puanları yakalarken özel bir hayran kitlesi de edinmişti. Beyond Good and Evil hayranları, serinin 2. oyununu heyecanla beklemeye başlarken Ubisoft ağzını sıkı tutmuş, 2008'de oyunun geliştirildiğini açıkladıktan sonra herhangi bir bilgi paylaşmamıştı. Nihayet oyunla ilgili ilk somut içerik olan sinematik duyuru videosu yayınlandı; aşağıdaki bölümden izleyebileceğiniz video eğlenceli sahneler ve bol aksiyon içeriyor:

Beyond Good and Evil 2'nin duyurusunun yapılmasıyla birlikte oyunla ilgili birkaç detay da paylaşıldı. Bu bilgilere göre Beyond Good and Evil 2 bir uzayda geçen GTA oyunu olarak özetleniyor. Bu tanımlama bize Beyond Good and Evil 2'nin açık bir dünyaya sahip olabileceğini işaret ediyor. Oyunun geliştiricileri, Beyond Good and Evil 2'de kullanılacak teknolojiyi geliştirebilmek için 3 yıl harcamış. Bu teknoloji bize uzayda ve gezegenler arasında yükleme ekranları olmadan yolculuk yapabilme imkanı verecek. Her gezegende farklı yer çekimi koşulları olabilecek ve gezegenler içerisinde birbiriyle bağlantılı şehirler de yer alacak. Bu gezegenlerin ve şehirlerin canlı yerler olabilmeleri için de özen gösterilecek. Oyuncular bir şehirde Çin restoranında yemek yedikten sonra restorandan çıkıp araçlarıyla atmosfere çıkabilecek, sonrasında uzay gemilerine geçerek başka bir gezegene yolculuk edebilecekler. Yani karşımıza devasa bir oyun çıkabilir.

Beyond Good and Evil 2'nin hikayesinden de bahsedildi ve 2. oyunun hikayesinin ilk oyundan önce geçen olayları konu alacağı açıklandı. System 3 adlı dünyaya yolculuk edeceğimiz oyun bir hayli ilgi çekici görünüyor; oyunun ilk oynanış görüntülerini heyecanla bekliyoruz.

Call of Duty WWII'nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yeni Spider-Man Oyunu Mükemmel Gözüküyor!

Far Cry 5 E3 2017'de Tanıtıldı!

YORUMLAR