Bigpoint'ten Yeni Online Oyunlar

Bigpoint'ten Yeni Online Oyunlar

Dünyanın önde gelen online tarayıcı oyunu yapımcılarından ve yayıncılarından birisi olan Almanya merkezli oyun şirketi Bigpoint hızlı yükselişine bünyesine kattığı yeni yapımları ile devam ediyor. 2013 yılına hızlı ve etkili bir giriş yapmayı amaçlayan şirket 4 yeni oyununu duyurdu. 2012 yılının son çeyreğine sakladığı bu başarılı 4 yapımı dünyanın ünlü marka ve isimlerini içeriyor.

2012 son çeyrekle çıkışına başlayan Bigpoint gelecek yıl içinde bizlere yeni oyunlar sunacaktır. Ice Age Online, Rising Cities, Fantasyrama ve Game of Thrones MMO bu 4 yeni oyunla bizlere tekrar merhaba diyen Bigpoint’in Ice Age ve Game of Thrones gibi markalarla iş birliği yapmış olması ve bunların MMO yapımlarını üstlenmiş olması zaten kendisinin ne kadar büyük bir şirket olduğunu kanıtlıyor.

Yeni Bigpoint oyunlarına Tamindir üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu yeni oyunlara kısaca bir göz atacak olursak;

Ice Age Online:

Sevilen film serisi Buz Devri’nin tarayıcıya taşınmış hali olan Ice Age Online ile kahramanımız tembel hayvanın rolünü alın ve oyunun diğer kahramanları Mamut, Diego, Sid ve Scrat’a ulaşmaya çalışmalısınız.

Game of Thrones MMO:

Dünyanın en ünlü televizyon dizilerinden birisi olan Game of Thrones, MMO platformuna taşındı. Yanında yer alacağını aileyi seçip hemen Westores için verilen mücadeleye girebilirsiniz. RPG ve Strateji unsurları barındıran Game of Thrones MMO çok yakında üye alımına başlayacaktır.

Fantasyrama:

Fantastik bir dünyanın kapılarını Fantasyrama ile sonuna kadar aralayın ve yep yeni bir bahçe kurma oyununa merhaba deyin. Bu diğer bahçe oyunlarından çok farklı, sebze meyve yerine sihir dolu bir bahçe sizleri bekliyor.

Rising Cities:

Benzer oyunlarıyla da beğeni toplayan belediye başkanı olma simülasyonu olarak adlandırabileceğimiz Rising Cities belki de gelmiş geçmiş en iyi SimCity’nin tarayıcıya uyarlanmış hali olarak dikkat çekiyor. Sizde hemen kendi şehrinizin belediye başkanı olabilir ve çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

YORUMLAR