Bilgisayar Güvenlik Gününe Özel AVG – Tamindir Kampanyası

Bilgisayar Güvenlik Gününe Özel AVG – Tamindir Kampanyası

30 Kasım 1988 yılında başlayan ve dünyadaki tüm bilgisayarların ortak olarak güvenliğinin hatırlanmasına yönelik Uluslararası Bilgisayar Güvenlik Gününe özel AVG ve Tamindir.com işbirliğiyle bir kampanya düzenledik. Bu kampanyada yaklaşık 12 bin TL değerinde AVG güvenlik yazılımına ait lisans kodunu siz takipçilerimizle paylaşacağız.

Tüm cihazlarınız üzerindeki güvenlik yönetimini çok daha kolay sağlayabilmeniz adına 100 adet AVG Internet Security yazılımı Tamindir takipçilerinin olacak.

AVG Internet Security sadece bilgisayarlarınızı virüslerden korumakla kalmıyor. Buna ek olarak güvenlik duvarı, uzaktan koruma ve daha pek çok güvenlik hizmetini de bünyesinde barındırıyor. AVG Internet Security sadece masa ve dizüstü sistemlerin değil Android ve Mac işletim sistemlerinin de güvenlik sorumluluğunu üstleniyor.  

Nasıl katılacaksınız?

30-11-2016 yani bugün  saat  20:00'dan itibaren Facebook sayfamızdan yapılacak olan canlı yayını izleyerek AVG Internet Security kodlarını kazanma şansını elde edebilirsiniz.. Çevrimiçi hayatımızın en önemli unsuru olan İnternet Güvenliğini yarına bırakmayın ve kampanyamıza hemen katılın. 

AVG Internet Security Yükleme Rehberi

YORUMLAR