Bilinmeyen Denizleri Ocean Wars ile Keşfedin

Bilinmeyen Denizleri Ocean Wars ile Keşfedin

37Games, Ağustos ayının sonuna doğru yeni bir mobil oyunu Türk oyun severlerle buluşturacak. Okyanuslarda maceralar yaşatacak olan Ocean Wars kıyamet sonrası distopyacı bir oyun evreni sunacak.

Ocean Wars evreni insanlığın tüm dünyanın sularla kaplanmasından sonraki mücadelelerini anlatıyor. Büyük bir felaket sonucunda kara parçalarının okyanuslar tarafından yutulmasıyla evrimleşen korkunç yaratıkların ve korsanların hüküm sürdüğü okyanuslar, artık ölümcül sulardan başka bir şey değillerdir. Hayatta kalanlar farklı takımadalarda hayatta kalmaya çalışırken hem topraklarını korumayı hem de yeni kaynaklar için farklı adalara keşifler düzenlemek zorundadırlar.

Kendi adalarını güçlendirmek için kaynaklara ihtiyaç duyan uygarlıklar, bu noktada ordularını da ayakta tutarak dış tehditlere karşı da güçlü kalmak zorundadırlar.

Ocean Wars, dünyanın her yerinden oyuncuların bir araya gelerek oynadığı özel bir sunucu tarafından çalıştırılıyor. Oyun dilini rahatça ve kolayca değiştirebildiğiniz için oyuncular farklı dillerde iletişim kurabiliyorlar.

Oyunun lansmanı Ağustos ayının sonunda yapılacak. 37Games resmi sitesinden bilgi alabilirsiniz. 

YORUMLAR