BİM, 499TL'ye Xbox 360 Satmaya Başladı!

BİM, 499TL'ye Xbox 360 Satmaya Başladı!

Yaptığı sürpriz indirimler ve satışlarla gündeme gelmeye deva meden BİM, oyuncuları ilgilendiren yeni bir kampanyasına daha start verdi. Bugünden itibaren BİM mağazalarında 499TL etiketle Xbox 360 satılacak.

İlk olarak Star Wars ürünleriyle "geek"lerin dikkatini çekmeti başaran BİM, inanılmayacak fiyatlara Star Wars temalı figürler, t-shirtler, bardaklar vb. şeyler satmıştı. Batman v Superman'in vizyona girmesinden hemen önce aynı kampanyayı tekrarlayan mağazalar zinciri, yine çok ucuz fiyatlara BvS ürünlerini mağazalarına koymuştu. 9 Eylül itibariyle başlayna kampanya ise çok ucuza konsol sahibi yaptıracak.

Stoklarla sınırlı olan bu kampanya kapsamında, 500GB Xbox 360 konsolunun yanı sıra oyuncular Forza Horizon 2'nin indirme koduna ve bir tane de kontrolöre sahip olabilecekler. Çeşitli teknoloji mağazalarında aynı kampanyanın, bir kol daha fazla olan versiyonunun 1,000TL'ye satıldığını da hatırlatmak gerek. Kampanyayı kaçırmamak için ise stoklar tükenmeden mağazalara gitmeniz gerekiyor.

Mafia 2 Xbox 360, Playstation 3 ve PlayStation Now için Yeniden Çıkış Yaptı

Call of Duty: Modern Warfare Trilogy Sadece PS3 ve Xbox 360 İçin Çıkıyor

YORUMLAR