BİM, Bir Kez Daha Yarı Fiyatına Apple Aksesuarları Satacak

BİM, Bir Kez Daha Yarı Fiyatına iPhone Aksesuarları Satacak

Birçok teknolojik ürünü piyasanın altında fiyatlarla müşterilerine sunan BİM, bir kez daha iPhone aksesuarları satmaya hazırlanıyor. 1 metre ve 2 metre uzunluğundaki Lightning kabloları, adaptör ve EarPods kulaklıklar, 13 Nisan tarihinde BİM raflarındaki yerini alacak.

Son olarak iPhone X'i 1.100 TL indirimli olarak 4.999 TL fiyat etiketiyle satan BİM, yalnızca Apple ürünleri değil, çeşitli teknolojik ve aktüel ürünlerle de 7'den 70'e herkesi coşturmayı başarıyor.

Daha önce iki kez Apple aksesuarları satan market zinciri, bu fırsatı kaçıranlara üçüncü bir şans daha tanıyacak. Bugün itibarıyla yayınlanan aktüel afişlerde ortaya çıkan ürünler arasında; EarPods kulaklık, adaptör, 1 metre Lightning kablo ve 2 metre uzunluğunda Lightning kablo bulunuyor.

Apple BİM aksesuarları

13 Nisan tarihinde raflardaki yerini alacak aksesuarlar arasında şüphesiz en dikkat çeken ürün EarPods kulaklıklar. 49 TL'lik bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan kulaklık, her zaman olduğu gibi en fazla ilgi gören ürün olacaktır. Bunun yanı sıra 1 metre Lightning kablosunun fiyatı 39 TL, 2 metre uzunluğunda olan Lightning kablosu da 49 TL olacak. iPhone şarj adaptörü ise 39 TL'lik bir fiyat etiketine sahip olacak.

BİM'de satılacak ürünlerin Apple mağazalarındaki fiyatları şu şekilde:

  • Lightning kablo (1 metre) - 89 TL
  • Lightning kablo (2 metre) - 129 TL
  • Şarj Adaptörü - 89
  • Earpods kulaklık – 129 TL

YORUMLAR