BİM Çok Ucuza Oyuncu Ekipmanı Satacak

Son zamanlarda teknolojik cihaz satma konusunda harekete geçen BİM, şimdi de oyuncu ekipmanları satmayı planlıyor. Samsung Galaxy Note 8 ve iPhone X'dan sonra oyunculara yönelen market, bu ürünleri uygun fiyatla satmasıyla dikkat çekiyor.

20 Nisan tarihli broşürde yer alan "Oyun zamanı" başlığı altında görüldüğü üzere, Trust marka Mouse ve Mouse Pad setiGaming Klavye ve Gaming Kulaklık raflardaki yerini alacak. Bu kampanyasıyla oyuncuları heyecanlandırmayı başaran BİM, aynı zamanda 20 Nisan itibarıyla Hometech'in HT8C ismindeki tabletini de satmayı hedefliyor. 

Trust Oyuncu Ekipmanlarının Genel Özellikleri

Trust 21963 Ziva modelindeki farede 6 adet düğme yer alırken, 1000 ila 3000 DPI arasında hız seçme şansına olacağınız söylendi. Ayrıca bu ürünü mouse pad'iyle birlikte sunacak olan BİM, fiyat etiketi olarak 27.50 TL'yi uygun gördü. Bir diğer ürün olan, 27.50 TL fiyat etiketine sahip Trust 22113 Ziva oyuncu klavyesi, w,a,s,d ve yön tuşları kırmızı renk ile kaplı olmasının yanı sıra su geçirmez özelliklere sahip. 

Son ürün Trust 21953 Ziva da bir oyuncu kulaklığı. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken bu kulaklıkta orta seviye bir mikrofon yer alıyor. Bu klavyenin de 25 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Son olarak eğer tüm ürünleri set halinde almak isterseniz toplamda 80 TL yapıyor.

YORUMLAR