BİM'de Teknoloji Yağmuru Var! Bu Hafta Gelecek Ürünler (30 Kasım)

Perakende mağazalar zinciri olan BİM'e bu hafta gelecek olan teknolojik ürünlere yakından bakıyoruz. Gelecek hafta (30 Kasım) 'dan itibaren BİM mağazalarında yerlerini alacak ürünler arasında bir çok teknolojik ürün var.

İlk olarak 999 TL 'lik fiyatıyla HomeTech Alfa 600 C dizüstü bilgisayarın özelliklerinden bahsedelim, 13:3 inçlik ekran boyuna sahip olan bilgisayarda 3 GB DDR3L RAM, İntel Celeron işlemci, 1 adet USB2.0 ve 1 adet USB3.0 olmak üzere 2 adet USB portu, 4500 mAh batarya, 64 GB'a kadar SD Kart desteği mevcut. Bu ürünün özellikleri internette gezinmek, haberleri okumak ve sosyal medyada vakit geçirmek isteyen kişiler için gayet iyi.

BİM raflarında yerini alacak olan bir diğer ürün ise HP DİSKJET 2620 ALL-IN-ONE YAZICI olacak. Baskı yapma, tarama ve kopyalama özelliklerine sahip bu ürün de gündelik kullanımda gayet iyi iş çıkaracaktır.

Oyun Tutkunlarını Sevindirecek Ürünler

Gelecek diğer ürünler bilgisayar başında vakit geçiren oyuncuları ilgilendirecek. Trust marka oyuncu kulaklığı, oyuncu faresi ve oyuncu klavyesi uygun fiyatlı satılacak olması ile dikkat çekiyor.  Klavye, mause ve kulaklık almak isteyenler 30 Kasımda BİM'e bakabilir.

Şarjı çabuk bitenleri düşünen BİM 16.000 mAh 'lik Trust Primo marka powerbank'i 79 TL'den satacak. BİM kablosuz şarj cihazına ihtiyacı olanları da unutmayarak yine Trust marka 45 TL'ye kablosuz şarj cihazı satacak.

Son teknolojik ürün ise Trust 4’lü USB port, yetmeyenlerin imdadına yetişiyor. Çoklayıcı 22.5 TL'den satılacak.