Bing Kullanıcıları İçin Yılbaşı Rehberini Yayınladı

Bing Kullanıcıları İçin Yılbaşı Rehberini Yayınladı

2016 yaklaşırken kurumsal şirketler kullanıcılarını yılbaşı gecesinde elinde tutabilmek için çeşitli planlar yapıyorlar. Arama motoru Bing'de ziyaretçilerinin yılbaşı gecesini eğlenceli geçebilmesi için bir rehber yayınladı. 2009 yılında yayın hayatına başlayan Bing, arama motoru servisinin yanı sıra diğer ücretsiz özellikleriyle de dikkat çekiyor. Dünya üzerinden milyonlarca kullanıcıya sahip olan Bing'in yılbaşı rehberi ise oldukça uzun tutulmuş. Bing ekibi tarafından yılbaşına özel olarak ilk anasayfada bazı değişiklikler yapıldı. Kartpostallık görüntüleri arama bölümüne ekleyen Bing, daha sonra da 4 maddeden oluşan yılbaşı rehberini paylaştı.

Bing'in yılbaşı rehberi ise aynen şöyle:

Yılbaşı müziğiniz Bing'den olsun.

Bing üzerinden "yılbaşı müzikleri" aramasını yaptığınızda karşınıza önerilen şarkılar çıkıyor. Yılbaşının atmosferine uygun olarak seçilen bu şarkılarla birlikte 2016'ya rahat bir şekilde girebilirsiniz.

Dışarı çıkmaya ne gerek var, evde oturup film izleyin.

Bing sizler içinde yılbaşında izleyebileceğiniz güzel filmler seçmiş. Yılbaşında film izlemenizi öneren arama motoru, filmlere ulaşabileceğiniz "yılbaşı filmleri" etiketini de aktif hale getirdi.

Yılbaşı sizi acıktırdıysa ilginç tasarıma sahip pastalara göz atmalısınız.

Genellikle insanlar gece boyunca yemek yemek ister ve yılbaşı gecesinde de sabahlara kadar oturulacağı için Bing'in kurabiyeler ve pastalar sayfası oldukça işinize yarayabilir. Tabii bu pastaları yapabilmek için de hamarat birisine ihtiyacınız var.

Yılbaşında çocuklarınıza boyama yaptırın.

Bing'in görsel arama servisi sayesinde birbirinden ilginç boyama resimlerine ulaşabilirsiniz.

Bing'in yılbaşına özel olarak hazırladığı rehber burada sona eriyor. Aslında oldukça basit bir düşünceye dayanılarak oluşturulmuş bir rehbere göz attınız. Açıkçası Bing'den daha profesyonel ve daha eğlenceli bir yılbaşı rehberi bekliyorduk.

Yılbaşında Kız Arkadaşınıza Alabileceğiniz 5 SüperTeknolojik Hediye

Android Kullanıcılarının Aklını Alacak Yılbaşı Hediyeleri

YORUMLAR