Bir Galaxy Note 7’nin Daha Şarj Olurken Patladığı Rapor Edildi

Bir Galaxy Note 7’nin Daha Şarj Olurken Patladığı Rapor Edildi

Samsung Galaxy Note 7’nin daha önce şarj ederken patladığı haberinin üzerinden 2 hafta geçmeden yeni bir patlama haberi daha gündeme geldi.

Daha tüketicisinin eline belli merkezlerde çok yeni geçmeye başlayan Samsung Galaxy Note 7’nin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. 850 dolarlık bir cihazın henüz küresel satışına bile doğru dürüst başlamadan başına gelenler oldukça düşündürücü.

Geçen hafta yayınladığımız bir şarj olurken patlama vakasının üzerine bugün de yeni bir haber aynı durumu işaret ediyor. Şarj olurken birden bire alevler içinde kalarak şiddetle patlayan bir Samsung Galaxy Note 7 bir öncekinden farklı semptomlar taşıyor.

ABD’de bir Samsung forum sitesinde paylaşılan fotoğraf ve ileti Samsung Note 7 kullanıcılarını cihazı şarj ederken güvenlik için telefonun yanında olmamalarını öğütlüyor. Bir Samsung yetkili servisine bırakılmış olan telefonun değiştirilip değiştirilmeyeceği ise henüz netlik kazanmış değil.

 

Üst üste gelen bu olayların Samsung Galaxy Note 7 dağıtımına bir sekte vurma ihtimali de var. Ancak bu olasılık şimdilik oldukça düşük. Samsung bu olaylar karşısında hala net bir açıklama da yapmış değil. 

Samsung Galaxy Note 7 Şarj Olurken Patladı, Görüntüleri İnternete Yayıldı

YORUMLAR