Bir Overwatch Oyuncusu 100. Seviyeye Ulaştı

Bir Overwatch Oyuncusu 100. Seviyeye Ulaştı

Güç geçmiyor ki Overwatch hakkında başka, ilginç bir haber daha çıkmasın. Bugünkü haberimiz ise, her gün 13 saat oynayan ve bir haftada 100. seviyeyi gören Overwatch oyuncusuyla alakalı.

Belki çıkalı daha 1 ay bile olmadı, fakat 1 haftada 100. seviyeye gelmek de bir hayli çaba gerektiriyor. Birçok oyuncu Overwatch'ta seviye sınırının ne olduğunu merak ediyordu; bu oyuncuyla birlikte bunun cevabı da bulunmuş oldu. Açıklanan bilgilere göre de bu oyuncu aslında FenderOverwatch ismiyle yayın yapıyormuş ve bu saatlerin çoğunu yayında geçirmiş.

92 saatlik maratonun 30 saati saldırı kahramanı Pharah ile geçmiş. FenderOverwatch, Pharah'ın oyundaki en iyi karakterlerden biri olduğunu söylüyor. Pharah aldığı oyunların %90'ını kazanmış. Peki ya 100. seviyeye gelince ne oluyor?

100. seviyeye gelince oyuncu portreniz, diğer oyunculardan çok daha farklı bir hal alıyor. Daha sonra sanki sezon atlamış gibi, 1. seviyeden devam ediyorsunuz ama portreniz sebebiyle 100'ü geçtiğiniz pekala belli oluyor.

Overwatch'ın seviye sistemi Titanfall'u andırıyor. Oyuncular atlayabildiği kadar seviye atlıyor ama asla sınıra ulaşamıyor; bu da bir yerde sınırsız Loot Box demek. 

Blizzard, Overwatch'ın Porno Skandalını Engellemeye Çalışıyor

Overwatch Açık Beta 10 Milyon Oyuncuyu Bir Araya Getirdi

İş Bankası Warcraft Filmi İçin Oyun İçi Kampanya Başlattı

YORUMLAR