Bir Zamanların Efsanesi Murat 124'ün Dönüşü Muhteşem Oldu

Bir Zamanların Efsanesi Murat 124'ün Dönüşü Muhteşem Oldu

Bir zamanların efsane arabası olan "Hacı Murat" yeniden tasarlanmış kasasıyla günümüzün teknolojisine uygun şekilde yeniden satışa sunulacak. Daha göz alıcı bir hale gelen Fiyat 124 Spider Düzce'de ortaya çıktı.

Fiat'ın 50 yıl önce tanıttığı efsane arabası 124 Spider, nağm-ı değer "Hacı Murat" yeniden gün yüzüne çıkıyor. Mazda ile yapılan işbirliği sonucu günümüzün şartlarına uygun şekilde yeniden tasarlanan ve geliştirilen araba ilk olarak Los Angeles'taki otomobil fuarında tanıtıldı. Ülkemizde de bir zamanlar yoğun ilgiye maruz kalan arabanın yenilenmiş hali ise geçtiğimiz gün Türkiye'de de tanıtıldı. Kargo uçağı ile getirilen araba Düzce'deki bir Fiat bayisinin açılışı sırasında gün yüzüne çıktı.

2017 Fiat 124 Spider adıyla piyasaya sürülecek yeni araç, tamamen spor görünümü ve tek kapılı tasarımıyla dikkat çekiyor. Eskiye nazaran çok daha modern ve göz alıcı bir hale bürünen araba aynı zamanda motoruyla da iddialı. FİAT Düzce Bayisi Simge Otomotiv'in açılışının hemen ardından sürpriz bir şekilde tanıtılan 124 Spider, yakın bir zaman sonra da satışa sunulacak. Arabanın fiyatına dair herhangi bir açıklama yapılması ancak, 124 Spider'ın tüm detaylarına resmi sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Japonlar Tokyo Olimpiyatlarına Uçan Araba Yetiştirmeye Çalışıyorlar

Uçan Araba Adı Verilen Bu Araç Aslında Bir Araba Değil

YORUMLAR